Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika ❤sweetcat❤ z dnia 14 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 1

marcysiek
 
A więc moje drogie Marsoholiczki jestem z wami tu na pingerze już od roku :D Dzisiaj mija rok od założenia mojego bloga. Dziewczyny otwieramy szampany! :D  Postanowiłam w skrócie opowiedzieć wam jak się stało, że do was dołączyłam :)
Było to słonecznego lipcowego dnia. Dokładnie 15 lipiec 2010r. :P Tego dnia moja kuzynka przesłała mi kilka piosenek. w tym jedna, która najbardziej przyciągnęła moją uwagę. Śpiewały w niej dwie osoby, zauważyłam tylko głos osoby śpiewającej gościnnie :) Tak dobrze myślicie to Billionaire :D

Od niej wszystko się zaczęło. Początkowo najbardziej spodobał mi się tylko jego głos z czasem coraz bardziej podobał mi się właściciel tego pięknego głosu. Oczywiście Bruno! :D Zaczęłam szukać jego zdjęcia i piosenki aż pewnym razem natrafiłam na pingera :D I tam założyłam swojego bloga. Początkowo było nas mało, potem nasza grupa Marsoholiczek na pingerze rozrastała się, było nas coraz więcej i nadal ktoś dochodzi. Wszystkie się rozumiemy doskonale. Znamy MarsS.A.R.S.baaardzo dobrze ;) Nasze reakcje w miejscach publicznych lub w domu na  usłyszenie jego piosenki bywają różne, czasem dziwne :P Momentami po przemyśleniu sobie reakcji mam łzy w oczach. MarsS.A.R.S. bardzo mnie zmienił i czasem na te najmniejsze szczegóły mam łzy w oczach.
:D No dobra bo sie znowu rozkleję :P
Wspólnie własnymi siłami każdy jak może pomaga w zachęceniu Bruno do przyjazdy do polski :d Fanbooki, Tweety i różne inne pomysły :)
Dziękuję wam i dziękuje Ci Bruno(mimo, że tego za pewnę nigdy nie przeczytasz) za cały ten rok i mam nadzieję, że szybko się to nie skończy :*
Pokaż wszystkie (5) ›