Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika ❤sweetcat❤ z dnia 23 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

marcysiek
 
❤sweetcat❤: Zapewne wszyscy juz słyszeli o ACTA.
Czy im już całkiem wali na te mózgi?!
Dodaje wpis puki mogę. Możliwe, ze niedługo wszystko pójdzie się walić. I nie będzie Pingera... Jednak nie mam zamiaru żegnać się z Facebookiem, nk, YouTube wieloma innymi stronami jak również moim blogiem. Mam nadzieję, że tego nie podpiszą... A jeśli to zrobią czuje, że będzie dym! Wielki Dym!
Mogę szczerze powiedzieć, że nie lubię Polski. I jak to się mówi "Nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie" :) (Może trochę histeryzuję, ale taka prawda. ) Chciała bym wyjechać z Polski. Co prawda przykro tak mówi się o swoim kraju, ale cóż... ;(
Jest taki piękny, ale życie w nim jest wielkim kontrastem...
  • awatar Rozjebiemy.System.Kocie: Nie dla ACTA!!
  • awatar Only When You're Lonely: I tak to podpiszą ://
  • awatar Stop Acta!: Czuję się tak, jakby jutro miała wybuchnąć III wojna światowa. Tak, jakbym miała już nigdy nikogo nie zobaczyć. Jakbym miała już nigdy z nikim nie porozmawiać. Zaczęłam się już bać nadchodzących dni. Po prostu już nie wiem co robić. Wszystko robię w nerwach - potwornych. Jesteś Marsoholiczką, a Marsoholiczki mają wrodzoną dobroduszność. Co Ty robisz, mając nadzieję, że dzień, w którym ACTA zawładnie internetem nigdy nie nadejdzie? Przepraszam, że tutaj to piszę, ale po prostu nie wiem już czego się bać :( Jak chcesz, możesz usunąć ten komentarz.
Pokaż wszystkie (3) ›